Доступність посилання

ТОП новини
27 листопада 2020, Київ 11:11

Суд оголошує вирок у «справі Тітушка»


Підсудні (справа наліво) Вадим Тітушко, Сергій Приходько, Андрій Ярошенко і Михайло Пшук під час судового розгляду справи про перешкоджання роботі та побиття журналістів Влада Соделя та Ольги Сніцарчук, Київ, 6 серпня 2013 року
Шевченківський районний суд Києва розпочинає оголошення вироку у справі про побиття 18 травня журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя. Суддя Лариса Радунська після засідання 30 серпня повідомила, що оголосить вирок підсудним у цій справі Вадиму Тітушку, Сергію Приходьку і Михайлу Пшуку 2 вересня о 9:00.

Минулої п’ятниці троє підсудних підписали з потерпілими мирову угоду.

За текстом угоди, Тітушко згоден на покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном на два роки, Пшук і Приходько на два роки обмеження волі з випробувальним терміном у 1,5 року, а також на виплату компенсації. Також вони публічно вибачилися перед потерпілими.

Ще один підсудний Андрій Ярошенко відмовився підписувати мирову угоду, заявивши про свою невинуватість. Його справу суддя перенесла в окреме провадження.

18 травня невідомі молодики напали на журналістку «5-го каналу» Ольгу Сніцарчук і фотокореспондента газети «Комерсант» Влада Соделя під час висвітлення подій, що відбувалися поруч з акцією опозиції на Софійській площі.

21 травня за підозрою у хуліганстві на акціях затримали жителя Київської області Вадима Тітушка. 22 травня Шевченківський райсуд ухвалив рішення відпустити його під заставу. Згодом у цій справі правоохоронці знайшли ще трьох учасників подій 18 травня.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG