Доступність посилання

ТОП новини

Прогнози російського банку про кризу в Україні перебільшені з політичних мотивів – банкір


Ярослав Колесник
Ярослав Колесник
Член правління УКБС Ярослав Колесник заявляє, що цифри, які називає «Сбербанк Росії», прогнозуючи валютну кризу в Україні, є перебільшеними, і саме з політичних мотивів. Про це Колесник заявив Радіо Свобода.

«Думаю, що це може бути пов’язано з нашим рухом, з декларацією руху в Європу. По-друге, думаю, що цифри трохи перебільшені, хоча дещо за цим є. Те, що ми утримуємо на сьогодні курс, і те, що в нас йде падіння виробництва – це факт. І фактично в нас іде стримування процесу девальвації і утримання курсу – це зрозуміло всім на фоні того, що активність банків низька, зростання активів у банках фактично мізерне. Це спостерігається в нас вже досить давно. Загроза девальвації існує, але, думаю, що цифра перебільшена саме з політичних мотивів», – заявив Колесник.

Російський банк «Сбербанк Росії» оприлюднив у вівторок аналітичний огляд, у якому заявив, що, за результатами червня цього року, в Україні відзначається ймовірність валютної кризи протягом наступних 12 місяців у 82 відсотки.

Як мовиться в аналітичному огляді Центру макроекономічних досліджень цього банку, який вчора цитували ЗМІ, зростання такої ймовірності триватиме й далі і протягом 2015 року впритул наблизиться до ста відсотків.

Прогнози банку для України найгірші з трьох розглянутих країн, серед яких також Білорусь і Казахстан.
XS
SM
MD
LG