Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2018, Київ 06:42
Президент Барак Обама і деякі провідні законодавці США виступають на підтримку військового втручання в ситуацію в Сирії, проте, за ознаками, їм слід ще багато чого зробити, щоб переконати американський народ у необхідності такої операції.

Згідно з результатами опитування, проведеного Washington Post і ABC News, 59 відсотків американців виступають проти ракетних ударів по Сирії, «за» – 36 відсотків.

Опитування також показало, що підтримка авіаударів по Сирії збільшилася б з 36 до 46 відсотків, якщо Великобританія і Франція взяли б участь у кампанії.

За даними дослідження громадської думки, проведеним Pew Research Center, проти авіаударів по Сирії виступило 48 відсотків опитаних, «за» – тільки 29.

74 відсотки вважають, що операція в Сирії викличе посилення антиамериканських настроїв, у той час як 61 відсоток вважає, що авіаудари призведуть до довгострокової військової участі США в сирійському конфлікті.

В обох опитуваннях взяли участь 1 000 осіб в період з 29 серпня по 1 вересня, тобто до того, як президент Обама і представники його адміністрації виступили з новими заявами про необхідність авіаударів.

Статистична похибка опитування становить 3,5%.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG