Збірна України вже вийшла до чвертьфіналу Євробаскета

Кубок чемпіонату Європи з баскетболу ЄвроБаскет-2013
Чоловіча збірна України з баскетболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи, що відбувається в Любляні (Словенія).

Це стало відомо після того, як завершився матч останнього туру другого групового етапу Бельгія – Латвія, в якому головний конкурент українців у боротьбі за путівку до плей-офф – латвійці – програли з рахунком 56:60, повідомляє агентство УНІАН.

Матч видався вкрай напруженим, і в першій половині гри команди так і не зуміли виявити сильного, нічия – 32:32. Лише у третій чверті бельгійці зуміли створити собі перевагу «+4» – 46:42. А в завершальній 10-хвилинці гри знову була зафіксована нічия.

Таким чином, бельгійці здобули першу перемогу на другому груповому етапі, зрівнявшись за цим показником із командою Латвії. У збірної України на рахунку 2 перемоги. Незалежно від результату матчу останнього туру Україна – Литва збірна України вийшла до чвертьфіналу.