Доступність посилання

ТОП новини

Revolution – гімн змін для України – від молодого музиканта з Німеччини


28-річний українець із Німеччини Ростислав Хитряк хоче піснею Revolution гімн змін для України розбудити українців від байдужості. Пісню він презентував на День незалежності на сайті Revolution-ukraine.com і Youtube. Головне для музиканта – піснею шокувати і об’єднати українців для змін у власній державі.

Останніх 13 років львів’янин Ростислав Хитряк, музичне псевдо Артисто, мешкає у Німеччині. Туди виїхав зі Львова разом із мамою не від доброго життя. Однак нещодавно вирішив для себе – час повертатись на батьківщину, бо лише тут почувається комфортно.

Я хочу емоційно своєю піснею дійти до людей, щоб сказати, що разом ми можемо багато зробити
Ростислав Хитряк
«Я хочу емоційно своєю піснею дійти до людей, щоб сказати, що разом ми можемо багато зробити, що лише разом ми сильні, що маємо нести відповідальність за свою державу. Тому я сюди приїхав і залишаюсь в Україні, і тут буду. Робитиму нові пісні. Моя ціль – організувати людей за допомогою пісні і моєї інтернет-сторінки (Revolution-Ukraine.com). Для мене важлива Україна, українська культура, я сумую за Україною в Німеччині», – розповів музикант.

(Відео UkraineRevolution)

Несправедливість вражає в Україні – молодий музикант

Ростислав Хитряк побував у багатьох містах і селах України. Найбільше його вражає несправедливість, яка панує в державі, що літні люди змушені торгувати на вулицях міст, бо не мають гідної пенсії.

«А яка причина? Немає грошей, бо вони йдуть в інші місця тим, хто має мільярди. Видали мільярди гривень на відеокамери на вибори, щоб потім це викинути, збудували нікому не потрібний стадіон у Львові… А сто тисяч дітей живуть на вулицях. Людей затуманюють через телебачення, відволікають від важливих речей», – зазначає молодий музикант.

Він мріє, щоб Україна не була місцем кривди і болю. Торік у нього народилась ідея пісні. Разом з італійкою Дженніфер Тілезі, казашкою Жанною Альцановою і дітьми священика з Дюссельдорфа Ростислав Хитряк записав пісню Revolution – гімн змін для України і відзняв на неї кліп, який розмістив в інтернеті. Нині весь свій час працює чоловік над проектом, який не лише організував, але й самостійно фінансує.

Славень – пісня змін – закликає до рівноправності, за рівний розвиток людей без державного пресу. «Я вірю, що одна пісня може об’єднати людей для спільної цілі, щоб люди знайшли віру і надію, щоб Україну не порівнювали з руїною», – наголосив Ростислав Хитряк, який для багатьох, можливо, видається диваком і романтиком.
  • Зображення 16x9

    Галина Терещук

    В ефірі Радіо Свобода – з 2000 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Маю досвід роботи на телебаченні і в газеті.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG