Доступність посилання

ТОП новини

На тлі промислового спаду в Україні скорочуються робочі місця


Київ – Кількість робочих місць в Україні впродовж цього року скоротилася майже на півмільйона. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода сказав керівник лабораторії проблем ринку праці Інституту підготовки кадрів Державної служби занятості Микола Судаков.

«Вже не один рік на українському ринку праці спостерігається скорочення… В Україні стає менше робочих місць, але зменшується й кількість робочої сили, зокрема – через міграцію», – зазначає експерт.

На його думку, скорочення кількості робочих місць напряму не залежить від спаду промислового виробництва. Адже у промислових регіонах скорочення не відбувається швидшими темпами, ніж у тих, де немає потужного промислового потенціалу.

За словами Миколи Судакова, чи не єдина галузь, де спостерігається збільшення робочих місць – це торгівля.

«У більшості регіонів найлегше знайти роботу, пов’язану із торгівлею, збутом товарів та послуг. Але ці професії потребують специфічних навичок. У теперішніх умовах я би особисто шукав засоби для відкриття власної справи», – наголошує Микола Судаков.
На тлі промислового спаду в Україні скорочуються робочі місця
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:14:19 0:00
За його словами, ефективно створювати нові робочі місця можна насамперед завдяки залученню інвестицій.

22.09.2013
Луганщина потроху втрачає промисловий потенціал

За вісім місяців цього року на Луганщині промислове виробництво впало на 15 відсотків порівняно з аналогічним періодом минулого року далі
20.09.2013
Колишні трудові мігранти беруться за туризм і народні промисли

Купити автівку за два грибні сезони чи відремонтувати хату після урожаю чорниці? далі
  • Зображення 16x9

    Дмитро Шурхало

    Співпрацюю з Радіо Свобода, був кореcпондентом і редактором (2008–2017), зараз веду програму «Історична Свобода». Спеціалізуюсь на політиці та історії. Народився в 1976 році у Сумах. Закінчив факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Працював у газетах «Пост-Поступ», «Київські відомості», «Вечірні вісті», журналі «Власть дєнєг». Автор книжок «Українська якбитологія», «Міфи Другої світової війни» та «Скоропадський, Маннергейм, Врангель: кавалеристи-державники».

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG