Доступність посилання

ТОП новини

Україна – головна перешкода експансії Росії (Огляд преси)


Київ – Україну можуть не пустити в Європу через катастрофічно низький рівень фінансування медицини, стверджують «Вечірні вісті». За даними міжнародних експертів, Україна – серед лідерів у світі за рівнем смертності. 80% смертей спричинені вкрай низьким рівнем фінансування медицини, а відповідно, неспроможністю ефективно лікувати серцево-судинні, онкологічні, інфекційні та інші захворювання. Про це наголошується в статті «Життя чи гаманець?».

Чому Україна є головною перешкодою на шляху експансії Росії у світі? Про це в газеті «День» розмірковує московський історик і публіцист Дмитро Шушарін. Він вважає, що нині російська загроза лише зростає. А Володимир Путін робить ставку на проникнення до світової фінансової системи, що вказує на перехід провідного кіпрського банку під російський контроль. І тому країни, які набули повноцінного суверенітету в дев’яності роки, з їхнім прагненням стати європейцями, – у тому числі, якщо не в першу чергу, Україна – є головною перешкодою для російської експансії. Саме їхні національні еліти прагнутиме купити Москва, саме їхню економіку придушити, їхні суспільства розколоти. Відтак, місія України стати для Європи в цілому бар’єром, який захищає від нової російської загрози. Перш за все – бар’єром моральним. Заголовок публікації – «Про нову «російську загрозу».

Як з'ясувалося, не такі вже й погані справи в Україні, зауважує дописувач газети «Голос України». І уточнює, що йдеться про купівельну спроможність. Так, в серпні українці придбали 22100 нових автомобілів на суму понад 519 мільйонів доларів. Водночас обсяг продажів легкових авто в ЄС в умовах кризи минулого місяця впав на п'ять відсотків. Виходить, підсумовує автор, що українці купують машини не зважаючи на спад промисловості, тоді як жителі ЄС, де тільки заговорили про відновлення економіки, дозволити собі цього не можуть.

153 помилки на 149 сторінках підручника з математики для першого класу нарахували тернопільські освітяни. Помилки різноманітні: від пропущених ком, тире, – до русизмів і змістового матеріалу. Про це розповідає «Газета по-українськи».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG