Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 14:59
Новини | Політика

Азаров запропонував Медведєву обговорити, що турбує Росію


Прем’єр-міністр України Микола Азаров запропонував своєму російському колезі Дмитрові Медведєву перейти до предметного обговорення торгових питань, які викликають стурбованість Росії в зв’язку з підписанням угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Як повідомляє прес-служба уряду, про це Азаров заявив під час зустрічі з Медведєвим в Астані.

«Я пропоную перейти від загальних міркувань «що заважає, а що не заважає» до практичного розгляду положень, які викликають суперечливі оцінки та стурбованість наших партнерів. Я за те, щоб знаходити спільну мову і реагувати на реальні загрози, коли вони є, а не на гіпотетичні», – заявив український прем’єр.

Крім того, за повідомленням, на зустрічі сторони, зокрема, обмінялися думками щодо актуальних питань двосторонньої співпраці, співпраці України з країнами Митного союзу.

Прем’єр-міністр зазначив, що уряд України провів аналіз документів, які складають основу функціонування Митного союзу, і дійшов висновку, що до 70 з них Україна може приєднатися.

Як повідомили в Кабміні, сторони також висловили стурбованість тим, що цього року скоротився рівень двостороннього товарообігу майже на 20%, або приблизно на 19 мільярдів доларів. Азаров наголосив, що скорочення відбулося, зокрема, за рахунок того, що Україна відмовилася від надмірних закупок дорогого російського газу.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG