Доступність посилання

ТОП новини
24 вересня 2020, Київ 06:01

Бойко і Міллер зустрілися перед початком опалювального сезону


Юрій Бойко
Віце-прем’єр України Юрій Бойко, голова правління «Нафтогазу України» Євген Бакулін і голова правління російського «Газпрому» Олексій Міллер сьогодні в Москві обговорили питання, пов’язані з початком опалювального періоду. Про це йдеться в повідомленні на сайті українського Кабміну.

«Зокрема, розглядалися питання транзиту російського природного газу територією України до Європи і забезпечення газом українських споживачів», – уточнюється в повідомленні. Інших подробиць у прес-службі уряду не надали.

Раніше повідомлялося, що на зустрічі Бойка і Міллера 28 серпня вже було досягнуто домовленості про планове проходженні майбутнього осінньо-зимового періоду.

Україна домагається зниження ціни на газ з Росії, заявляючи про завищені ціни. Згідно з контрактом, підписаним НАК «Нафтогаз України» з «Газпромом» 19 січня 2009 року, ціна газу для України (з урахуванням знижки в 100 доларів за тисячу кубометрів за харківською угодою 2010 року) становила в першому кварталі 2013 року близько 406 доларів за тисячу кубометрів.

Нещодавно прем’єр Микола Азаров заявляв, що висока ціна на російський газ може змусити Україну практично відмовитися від його закупівлі.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG