Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 09:03

Цікавинки звідусіль: Рідкісні білі левенята; Собачий серфінг у Каліфорнії


У зоопарку в Південній Кореї показали рідкісних білих левенят

У зоопарку в Південній Кореї відвідувачам уперше показали двох білих левенят, які народилися наприкінці серпня. Білий колір їхнього хутра є результатом рідкісної мутації – за даними зоопарку в місті Йон’ін на околиці Сеула, в усьому світі їх лише близько 300, а в самому цьому зоопарку, разом із новонародженими, тепер шість. Левенят наразі вирощують працівники зоопарку, годуючи їх штучним молоком. До левиної зграї їх випустять пізніше, у віці семи місяців, коли вони будуть менш вразливі.

Собачий серфінг у Каліфорнії


Собакам, що люблять океан, і їхнім хазяям влаштували день собачого серфінгу – вже п’яте щорічне змагання Surf City Surf Dog відбулося у відомому серферському курорті Гантінґтон-Біч у Каліфорнії у США. Зароблені організаторами змагань кошти підуть доброчинним організаціям, які захищають тварин. Змагання відбулися в чотирьох вагових категоріях, собак-учасників оцінювали за різними вміннями – такими, як тривалість запливу на серфінговій дошці чи впевненість, із якою вони стоять на ній.

У Лондонському зоопарку народилося перше тигреня за 17 років


Лондонський зоопарк святкує народження першого тигреняти за 17 років. Там оприлюднили відеозапис із прихованих камер у лігві, які зняли чарівні моменти народження. Щоб не тривожити суматранську тигрицю Мелаті, поки вона чекала на дитинча, її вагітність тримали в таємниці. Стать тигреняти стане відома лише наступного місяця, коли працівники вперше зайдуть до вольєру, щоб дати дитинчаті щеплення.

Дизайнер Марк Джейкобз залишає Louis Vuitton


Американський дизайнер Марк Джейкобз залишає посаду художнього директора Louis Vuitton, заявило джерело, наближене до компанії-власника цього бренду LVMH із Франції, яке цитує агентство Reuters. Останню колекцію Louis Vuitton показали в середу на тижні моди в музеї Лувр у Парижі, і чутки про відхід Джейкобза заповнили всі соціальні мережі. Неназване джерело повідомило, що дизайнер залишає компанію, щоб зосередитися на власному бренді Marc Jacobs. Цей бренд, який теж належить LVMH, нині швидко зростає. Марк Джейкобз прийшов на посаду художнього директора Louis Vuitton 1997 року і, як кажуть, вдихнув у цей бренд нову енергію.

Огляд за матеріалами Reuters

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG