Доступність посилання

ТОП новини

Президент Сирії виключив переговори з озброєними повстанцями


Башар аль-Асад, архівний відеокадр
Башар аль-Асад, архівний відеокадр
Президент Сирії Башар аль-Асад виключив в оприлюдненому в суботу інтерв’ю можливість переговорів із повстанцями проти його влади, доки ті не складуть зброї.

Як сказав Асад німецькому журналові Der Spiegel, він не вірить, що переговори з повстанцями можуть покласти край конфліктові в Сирії.

Він також заявив, що президент США Барак Обама «не має й крихти доказу» того, що саме сирійські урядові війська застосували отруйний газ зарин під час нападу на околиці столиці Дамаска 21 серпня.

Крім того, Башар аль-Асад сказав, що влада президента Росії Володимира Путіна нині підтримує його більше, ніж будь-коли, бо російський керівник краще розуміє становище в Сирії через боротьбу Росії з «тероризмом» у Чечні.

Асад визнав, що його влада могла припустися помилок із тим, наскільки суворими були її перші дії на придушення протестів її супротивників. Але він наголосив, що далі твердо стоїть на своїй позиції «боротьби з тероризмом і захисту держави».

За оцінками, внаслідок громадянського конфлікту в Сирії, який спалахнув навесні позаминулого року, загинули близько 115 тисяч людей.
XS
SM
MD
LG