Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 15:02
Новини | Міжнародні

Кожара привітав прогрес у проведенні президентських виборів в Азербайджані


Діючий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ України Леонід Кожара вітає прогрес у проведенні президентських виборів в Азербайджані.
Про це йдеться у його заяві, переданій УНІАН Департаментом інформаційної МЗС України.

«Я вітаю той факт, що моніторинг президентських виборів в Азербайджані здійснювали велика кількість спостерігачів від авторитетних міжнародних організацій, у тому числі від Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Ради Європи, Європейського Союзу, Співдружності Незалежних Держав та інших, а також багато національних делегацій з держав-учасниць ОБСЄ», – зазначив Кожара.

За словами діючого голови ОБСЄ, він взяв до уваги заяву Міжнародної місії спостерігачів ОБСЄ щодо попередніх висновків та підсумків виборів, а також коментарі Спеціального координатора. Також, як зазначив Кожара, він ознайомився зі Спільною заявою делегацій спостерігачів за виборами від Ради Європи та Європейського парламенту, а також заявами інших міжнародних спостерігачів.

У цих заявах, підкреслив діючий голова ОБСЄ, міжнародні спостерігачі дійшли висновку, що з низки аспектів проведення президентських виборів в Азербайджані продемонстровано прогрес у досягненні відповідності зобов’язанням в рамках ОБСЄ і Ради Європи, а також іншим міжнародним стандартам демократичних виборів. Водночас були окреслені ті сфери, які потребують подальшого вдосконалення, додав Кожара.

Водночас у заяві міжнародних спостерігачів, оприлюдненій на сайті ОБСЄ, йдеться про те, що вибори президента Азербайджану 9 жовтня тривали з обмеженням свободи слова та зібрань. Таким чином, організація виборчого процесу не гарантувала рівні умови для кандидатів на посаду президента.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG