Україна обіграла Польщу з рахунком 1:0

Матч між збірними України та Польщі, Варшава, 22 березня 2013 року
У Харкові національна футбольна збірна Україна перемогла команду Польщі з рахунком 1:0. Українські футболісти збільшили свої шанси на вихід з групи H та потрапляння до фінальної частини чемпіонату світу з футболу, що відбудеться наступного року в Бразилії.

Підопічні тренера Михайла Фоменка відкрили рахунок у другому таймі. На 64-й хвилині після навісу Євгена Коноплянки відзначився Андрій Ярмоленко.

Гра могла відбутися за порожніх трибун після рішення ФІФА покарати збірну України за поведінку фанів у попередньому матчі відбору проти Сан-Марино у Львові. Завдяки призупиненню санкцій на час розгляду апеляції вболівальники змогли підтримати збірну у Харкові.

Перед матчем харківські футбольні фанати провели ходу на підтримку збірної України від скверу біля ДК «ХЕМЗ» до стадіону «Металіст».