Доступність посилання

ТОП новини

Після угоди з ЄС шансів вступити до Митного союзу в України не буде – Медведєв


Дмитро Медвєдєв та Микола Азаров на зустрічі під час засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії, Калуга, Російська Федерація, 15 жовтня 2013 року
Прем`єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв не бачить вигоди для України від угоди про асоціацію з Європейським Союзом. За словами російського прем’єра, після підписання угоди з ЄС цього шансів вступити до Митного союзу в України не буде. Як повідомляє УНІАН, про це він сказав на прес-конференції після засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії в Калузі.

«На питання, чому Україна підписує угоду про асоційоване членство, моя відповідь: я не знаю. Вигод особливо я не бачу», – сказав Медведєв.

Свою позицію російський прем`єр-міністр ілюстрував тим, що між РФ і ЄС торговий оборот у 400 мільярдів доларів, але між ними немає ніякої угоди про асоціацію.

«Вона нам не потрібна, і без цього все нормально розвивається. Вибір завжди за самою країною. Найголовніше, щоб ця форма не гальмувала реальний розвиток економічних процесів і сприяла інтеграції», – сказав Медведєв.

Він наголосив, що після підписання угоди з ЄС Україні буде дуже важко вступити до Митного союзу. «Я думаю, що шанси в цьому випадку, якщо говорити про повноцінне, а не асоційоване членство, практично нульові», – сказав Медведєв.

Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з Європейським Союзом Україна планує підписати на листопадовому саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі

Дивитись коментарі (3)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG