Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко може піти на самопожертву заради асоціації з ЄС (огляд преси)


Київ – Можливість від’їзду Юлії Тимошенко за кордон тепер повністю залежить від опозиціонерів, які повинні запропонувати депутатам законопроект, що передбачає для ув’язнених лікування за кордоном. Про це наголошує газета «Сегодня» у статті «Євроінтеграцію загальмувала Юля».

А ось дописувач газети «День» називає Юлію Тимошенко заручницею чинної влади. Він вважає, що хоч якими б були претензії щодо її рішень на посаді прем’єра, але й за формою, й за сутністю суд над нею був неправим. Водночас, автор статті наголошує, що Юлія Тимошенко, яка претендує на рівень політика європейського масштабу, мусила би зробити жест, який би засвідчив це. Якби вона прямо звернулася до лідерів держав-членів ЄС – мовляв, немає значення, за ґратами я чи ні, головне, щоб у Вільнюсі було підписано угоду з Україною. Звісно, кожному в’язневі хочеться на свободу, але ж свобода рідної країни для справжнього патріота й державного діяча – понад усе, переконує дописувач у публікації «Новий етап «справи Тимошенко»: думки проти течії».

На російському державному телебаченні триває системна пропаганда проти співпраці Києва з Євросоюзом, констатує в тижневику «Країна» російський політик Валерія Новодворська. Вона вважає, що Росія – імперія, і відпускати так просто нікого не хоче. Це абсолютно безкорисливе почуття любові до чужої землі, що йде від національної підлості великоросів, переконана Новодворська. Тому вона вважає, що «українській владі треба випускати Юлію Тимошенко і на третій космічній швидкості мчати в Євросоюз подалі від російського трупа, який усе більше розкладається. Бо ще трохи – і можна підхопити якусь болячку».

Щоб водії не перевищували швидкість, ДАІ розставляє на київських магістралях... порожні ящики. У столичному управлінні Державтоінспекції пояснюють, що бокси автоматичної системи «Гарпун» порожні, бо дислокація відеокамер весь час змінюється. За логікою міліціонерів, така «тактика» змусить людей бути напоготові і не порушувати Правила дорожнього руху. Докладніше про це розповідає газета «Факти».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG