Доступність посилання

18 Грудень 2017, Київ 11:57

У Єгипті студенти-прихильники скиненого президента билися з поліцією


У столиці Єгипту Каїрі в неділю сталися сутички між студентами провідного ісламського університету «Аль-Азгар», прихильниками скиненого президента Мухаммада Мурсі, і поліцією.

Близько трьох тисяч студентів вийшли на демонстрацію проти військових; кількасот із них перекрили головний шлях до університетського містечка і закидали силовиків камінням, ті відповідали подразливим газом.

Про потерпілих наразі не повідомляли.

Прихильники Мурсі влаштовують протести з вимогами повернути йому владу від самого часу його усунення з посади військовими 3 липня. У сутичках, пов’язаних із цими виступами, загинули вже понад тисячу людей, переважно з лав самих ісламістів, іще понад дві тисячі членів поміркованого ісламістського руху «Мусульманське братство», з якого вийшов і сам Мурсі, арештовані.

Самого Мухаммада Мурсі, який перебуває під вартою в неоголошеному місці, мають судити більш як через два тижні, 4 листопада, за звинуваченнями в підбурюванні до вбивств демонстрантів проти нього біля президентського палацу в час, коли він був на посаді.
XS
SM
MD
LG