Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 17:44
Новини | Політика

Законопроект для виїзду Тимошенко за кордон готовий – Янукович


Колишнього прем’єра Юлію Тимошенко можна буде звільнити завдяки ухваленню необхідного закону, проект якого вже розглядають, заявив президент України Віктор Янукович після зустрічі з президентом Чехії Мілошем Земаном.

«Вирішення питання Тимошенко лежить цілковито в правовій площині. Необхідний закон, який дозволить українцям, за їхнім бажанням, лікуватися за кордоном (незважаючи на обмеження волі). Такий законопроект вже є, його розглядають українські політичні сили і скоро він буде в парламенті», – сказав глава держави.

З цього ж приводу Мілош Земан зауважив, що він як колишній аналітик може дати «від 0 до 100%» щодо імовірності звільнення Тимошенко.

Також він зізнався, що питання лікування за кордоном колишнього прем’єра під час переговорів з Януковичем порушували, однак, на його думку, передчасне оприлюднення результатів переговорів може зашкодити справі.

Питання України розглядали сьогодні в Люксембурзі міністри закордонних справ Євросоюзу. Україна прагне підписати угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС на саміті у Вільнюсі 28–29 листопада. Серед умов підписання Євросоюз ставить питання колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Вона відбуває семирічний термін позбавлення волі за перевищення посадових повноважень.

Комісар ЄС з питань розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле висловив сподівання, що українська влада дозволить Тимошенко поїхати до Німеччини на лікування ще до саміту.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG