Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 04:50
Новини | Політика

Дипломати чекають на зустріч із заарештованими в Індії українцями – МЗС


Консул України в Індії сподівається найближчим часом зустрітися з українськими моряками, заарештованими минулого тижня разом з іншими членами екіпажу судна Seaman Guard Ohio, повідомив Радіо Свобода речник МЗС Євген Перебийніс.

«Консул очікує дозволу на зустріч з нашими громадянами. Посольство України в Індії співпрацює як з компанією – власником судна, які надали адвокатів членам екіпажу, так і з дипломатами інших посольств, чиї громадяни також є на судні. Наше посольство надіслало відповідні запити до МЗС і правоохоронних органів Індії з проханням дозволити зустріч з нашими громадянами», – сказав Перебийніс.

За його словами, посольство Великобританії в Індії також надіслало запит на дозвіл зустрітися із заарештованими британськими моряками.

Індійські правоохоронці заарештували 33 членів екіпажу судна Seaman Guard Ohio за звинуваченням у нелегальному перевезенні зброї. За даними МЗС, серед заарештованих – троє громадян України.

За повідомленнями офіційних джерел, судно затримали для перевірки інформації щодо наявності на борту зброї та необхідних для перевезення цього вантажу документів.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG