Доступність посилання

ТОП новини
04 грудня 2020, Київ 10:16

Іван Кириленко: не депутати, а уряд визначає, що таке лікування за кордоном


Іван Кириленко
Кабінет міністрів, а не Верховна Рада своїм положенням визначає процедуру лікування українських громадян за кордоном. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив представник ВО «Батьківщина» Іван Кириленко, коментуючи можливий розгляд у Верховній Раді законопроекту про лікування Юлії Тимошенко за кордоном. За його словами, існує постанова Кабміну, яка регулює процедуру лікування ув’язнених, а також окремий закон.

«Європа першою сказала, що упереджене правосуддя відбулось стосовно Юлії Тимошенко. Це був політично мотивований процес. Вона незаслужено в тюрмі. Тому в рішенні Кокса-Квасневського з найвищими повноваженнями від Європейського cоюзу чітко записано: помилування і лікування», – сказав Кириленко. Нині, за словами, політика, важливо не ухвалювати ніяких рішень, які суперечитимуть пропозиціям місії Кокса-Квасневського.

Іван Кириленко переконаний, що ухвалення у Верховній Раді законопроекту про лікування Тимошенко за кордоном – тупиковий варіант. Єдиний вихід – декриміналізація окремих статей Кримінального кодексу.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект позафракційного депутата Сергія Міщенка, який передбачає право ув’язнених лікуватися за кордоном. Йдеться про звинувачених за окремими статтями Кримінального кодексу, які не скоїли тяжких злочинів.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG