Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 20:15

Єфремов: опозиція не хоче вирішення питання Тимошенко


Олександр Єфремов
Вирішення питання Юлії Тимошенко не викликає особливого інтересу з боку опозиції. Про це заявив голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Те, що сьогодні відбувається (блокування у залі), – приводи для цього можуть бути будь-які, але, як мені здається, їх усіх (опозиціонерів – ред.) налякало те, що просування щодо питання Юлії Тимошенко може вийти на шлях логічного завершення», – цитує Єфремова прес-служба Партії регіонів.

«На погоджувальній раді наші колеги з опозиції пропонували працювати і цей тиждень, і наступний, тому що є багато законопроектів, які необхідно розглядати. Вчора з цією пропозицією виступив і Арсеній Яценюк, і Віталій Кличко. Але сьогодні ми бачимо зворотні дії. Тобто вчора вони заявляли, що хочуть працювати, а сьогодні працювати не хочуть, бо ні за один законопроект, і навіть за порядок денний, який завжди традиційно голосували у парламенті, не голосують», – заявив Єфремов.

Регіонал наголосив, що представники опозиції «злякалися» того факту, що у Верховній Раді позафракційний народний депутат Сергій Міщенко з випередженням зареєстрував законопроект, і його вже направили в комітет.

За словами Єфремова, за нормальної роботи в четвер цей законопроект могли б уже розглянути.

Тим часом, голова Верховної Ради України достроково закрив вечірнє засідання парламенту. Спікер кілька разів ставив на голосування питання про затвердження порядку денного засідань Верховної Ради на 22-25 жовтня, однак вони так і не набрали необхідної кількості голосів. Голова Верховної Ради України запросив керівників фракцій на нараду до свого кабінету.

У фракції «Батьківщина» заявляли, що вони категорично проти ухвалення законопроекту позафракційного депутата Сергія Міщенка про лікування ув’язнених за кордоном. Як заявив голова фракції Арсеній Яценюк, допрацьований законопроект «не є варіантом Міщенка, це, напевно, варіант Банкової (адміністрації президента)».

Яценюк відкинув запропоновану законопроектом Міщенка норму про незарахування строку лікування за кордоном у загальний термін відбування покарання ув’язненого.

Міщенко пропонує Верховній Раді дозволити виїзд засудженого для лікування за кордон при рішенні суду про відстрочку відбування покарання.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG