Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 10:20
Новини | Політика

Посол США заявив про підтримку асоціації України з ЄС


(архівне фото)
США серйозно підтримують підписання угоди про асоціацію України з ЄС і посилення інституційних відносин Києва з Євросоюзом, заявив сьогодні посол Сполучених Штатів Джеффрі Паййєт.

Це стане імпульсом для розвитку української економіки, а завдяки перехідному періодові до норм ЄС українські підприємства отримають на час цього періоду, від 3 до 10 років, асиметричні переваги на європейському ринку, сказав посол на презентації щорічного аналітичного звіту Американської торговельної палати в Україні.

Він також наголосив, що головним завданням України найближчими місяцями має стати захист інтелектуальної власності. За словами посла, це відкриє двері для інвесторів, інновацій і підприємництва.

При цьому Пайєтт звернув увагу, що Україні варто посили верховенство права загалом, що теж позитивно позначиться на залученні інвестицій і посиленні конкурентоспроможності.

Україна сподівається підписати з ЄС угоду про асоціацію на саміті учасників програми Євросоюзу «Східне партнерство» у столиці Литви Вільнюсі наприкінці наступного місяця. США вже багато разів різко критикували Україну за недостатній, на думку Вашингтона, рівень захисту прав інтелектуальної власності.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG