Доступність посилання

ТОП новини

ЄС не піде на поступки Януковичу щодо Тимошенко - експерт


Час Віктора Януковича позитивно вирішити питання Тимошенко спливає, заявив в інтерв’ю Голосу Америки Девид Креймер, виконавчий директор правозахисної організації «Дім Свободи», а в минулому високопосадовець Державного департаменту США.

На погляд експерта, президент України, затягуючи вирішення проблеми, занадто ризикує провалити Вільнюський саміт, на якому очікується підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Виконавчий директор Дому Свободи заявив:

«На цьому етапі все залежить від президента Януковича, і я сподіваюсь, він не помилиться. Він наблизився занадто близько, час спливає. Якщо він думає, що ЄС відступить і підпише угоду незалежно від того, що він вирішить з Тимошенко, я думаю, він помиляється. Адже після Вільнюса Україна почне готуватися до президентських виборів 2015 року, і я думаю, ситуація з демократією та дотриманням прав людини лише погіршиться, оскільки Янукович буде усіма силами триматися за владу».Дейвид Креймер висловив надію, що Янукович вирішить питання Тимошенко таким чином, аби Україна змогла підписати угоду з ЄС. На погляд Креймера, звинувачення проти Юлії Тимошенко повинні бути скасовані.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG