Доступність посилання

15 Грудень 2018, Київ 00:02

Церкви закликали вірян вшанувати пам’ять жертв Голодомору


Українська православна церква Київського патріархату й Українська греко-католицька церква разом з Громадським комітетом вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні закликали вірян приїхати до Києва 23 листопада на поминальні заходи.

Це спільне звернення оприлюднили сьогодні архиєпископ Чернігівський і Ніжинський УПЦ (Київського патріархату) владика Євстратій (Зоря), керівник департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ отець Олекса Петрів і філософ та дисидент Євген Сверстюк.

Також УПЦ КП і УГКЦ закликають вірян долучитися до організації Всенародного дня пам’яті у столиці України: делегувати представників від церковної громади, аби віддати шану загиблим родичам і землякам, на акцію вшанування пам’яті жертв Голодомору 23 листопада з 14:00 до 17:00 біля Меморіалу пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

Як заявив Владика Євстратій (Зоря), «УПЦ МП також готує аналогічне звернення подібного змісту до своїх вірних, і ми сподіваємося, що завдяки участі віруючих як на місцях, так і в Києві 80-ті роковини Голодомору-геноциду будуть вшановані гідно. Ми зробимо все, щоб ця пам’ять була дійсно вічною, так само, як ми завжди на заупокійних відправах проголошуємо вічну молитовну пам’ять спочилим».

Recommended

XS
SM
MD
LG