Доступність посилання

ТОП новини
02 жовтня 2020, Київ 01:49

Апеляційний суд підтвердив законність арешту Маркова


Ігор Марков
Апеляційний суд Києва підтвердив законність взяття під варту колишнього народного депутата Ігоря Маркова, повідомив його адвокат Олександр Казарновський.

«Апеляційний суд залишив у силі рішення Печерського суду. Апеляцію не задовольнили», – сказав захисник.

Він висловив обурення тим, що апеляційний суд не врахував аргументи захисту, який стверджував про незаконність узяття Маркова під варту й відсутність будь-яких підстав для його арешту.

Відповідаючи на запитання про самопочуття Маркова, адвокат повідомив: «Він почувається погано, десять днів не їв». І, незважаючи на це, за словами Казарновського, Маркова доправили сьогодні на засідання апеляційного суду.

У вересні Вищий адміністративний суд позбавив Ігоря Маркова мандата, погодившись із аргументами позивачів, що результати виборів в одномандатному окрузі № 133 в Одесі минулого року, де той був обраний, неможливо встановити.

Сам Марков стверджував, що це політична помста владної Партії регіонів за те, що він далі стоїть на проросійській позиції, яка розбігається з нинішнім офіційним курсом влади України на євроінтеграцію.

Цього місяця лідера партії «Родіна» затримали в Одесі і звинуватили в хуліганських діях. Ідеться про події 2007 року, коли біля Одеської обласної адміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам’ятника російській імператриці Катерині ІІ. Ігоря Маркова підозрюють в організації побиття учасників акції, а також безпосередньо у самому побитті громадян, повідомили в МВС.

23 жовтня перед початком судового засідання, на якому Маркова заарештували, він оголосив про голодування.

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG