Доступність посилання

13 Грудень 2017, Київ 03:50

Світ у відео: до Таджикистану повернувся «побитий» у Росії поїзд


Таджикистан

До столиці Таджикистану Душанбе прибув потяг із Росії, на який раніше напала група російських підлітків під час руху по російській території. Вони побили таджицьких пасажирів і вигукували націоналістичні гасла. Мінтранс Таджикистану вимагає компенсації за пошкодження потяга, а посольство Таджикистану в Москві надіслало ноту протесту в МЗС Росії.

Росія


У Росії в місті Новочеркаську Ростовської області суд розглядає позов прокуратури, яка вимагає від громадської організації «Жінки Дону» зареєструватися як іноземний агент. Ця неурядова організація отримує фінансування з-за кордону, але каже, що не займається політикою й тому не повинна реєструватися. Правозахисники заявляють, що так званий «закон про іноземних агентів» спрямований проти громадянського суспільства.

Казахстан


У Казахстані в місті Алмати жінки-члени асоціації домовласників п’ятий день голодують на знак протесту проти високих ставок за іпотеками і вилучення нерухомості за борги з виплати кредитів. Активістки вимагають від влади втрутитися і зупинити конфіскацію приміщення, де вони голодують.

Азербайджан


У столиці Азербайджану Баку суд почав розглядати справу колишнього депутата Ґюляр Ахмадової, яку звинувачують у хабарництві та зловживаннях службовим становищем. Звинувачення проти неї висунули після того, як ректор місцевого університету розповсюдив зроблене прихованою камерою відео, на якому вона обговорювала суму хабаря за його обрання до парламенту.

Відеоогляд за матеріалами Радіо Свобода

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG