Доступність посилання

ТОП новини

США готові підтримати Україну в її євроінтеграційних прагненнях – Нуланд


Сполучені Штати готові підтримати Україну в її євроінтеграційних прагненнях. Про це заявила заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд. У Києві у понеділок вона мала тривалу зустріч з президентом Віктором Януковичем.

Допомога Вашингтона може стосуватися як виконання висунутих Євросоюзом умов, так і переговорів про відновлення кредитування Міжнародним валютним фондом, зазначила пані Нуланд.

«Ми готові підтримати Україну в її роботі з виконання тих вимог, які залишаються, щоб зробити можливим підписання Угоди про асоціацію з Європою і отримати привілеї від вільної торгівлі з нею. Сьогодні я передала президенту лист від держсекретаря США Джона Керрі, в якому підкреслюється, що Україна зробила дуже багато на своєму шляху до Європи. У листі він також закликає виконати роботу, яка залишається. Ми також говорили про нашу підтримку України в її подальших надзвичайно важливих переговорах з МВФ», – заявила заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG