Доступність посилання

ТОП новини
18 Березень 2018, Київ 21:44

Львівські громадські активісти передали Путіну вінок і білі капці


Члени громадської організації «Ідея нації» прийшли під російське консульство у Львові з колючим дротом, лопатами, поховальним вінком «Владіміру Путіну» і білими капцями. У них в руках траспаранти із закликами «Вова, пшол вон!», «Гарантуємо землю 2х2» та інші гасла погрозливого характеру, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

У такий спосіб, за словами активістів, вони прагнуть показати свою готовність до найрадикальніших дій, якщо російський президент Володимир Путін і його команда не припинять втручатися у зовнішню і внутрішню політику України і не заважатимуть її євроінтеграції.

«Якщо керівництво Російської Федерації і надалі буде продовжувати свою антиукраїнську істерію, тоді їх гарантовано чекає українська земля…2 на 2, у трунах, – попереджує голова громадської організації «Ідея Нації» Остап Стахів. – Ми не дамо жодній країні, жодним карликам принижувати українську націю, втручатися у нашу зовнішню і внутрішню політику і стримувати розвиток України, ведучи проти неї інформаційну чи економічну війну. Тому сьогодні, на «общєпонятном» ми кажемо російською карлику: «Вова, пшол вон!» – додає він.

Стахів висловив надію, що адресат отримає свій «подарунок» і «одумається». Інакше йому та його соратникам доведеться виконати обіцяне.

Учасники також пояснили, що спеціально чекали на сьогоднішню дату (7 листопада – річниця більшовицького перевороту в Російській імперії). Вони сказали, що не просто хочуть звільнити Україну від «російського ярма», а й нагадати про злочини, які були вчинені проти українського народу за час існування Радянського Союзу.

Із консульства Росії до мітингувальників ніхто не вийшов.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG