Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2018, Київ 15:55

Янукович не тисне на парламент, а веде діалог – Дмитрук


Віктор Янукович
Голова підкомітету з питань регіонального і транскордонного співробітництва між Україною й країнами ЄС Микола Дмитрук каже, що не відчуває тиску з боку президента на фракцію Партії регіонів щодо євроінтеграції.

«Тиску немає, є діалог. Є питання, які потрібно вирішувати в процесі роботи над підписанням Угоди про асоціацію. В основному дискусія стосується можливого розриву економічних зв’язків з Росією. Цього ні в якому разі робити не потрібно. Питання щодо курсу на євроінтеграцію вивішено в засадах внутрішньої та зовнішньої політики. Ініціатором підписання угоди виступив Віктор Янукович і наша фракція повністю його підтримує», – заявив в ефірі Радіо Свобода Микола Дмитрук.

За словами регіонала, зараз всі питання у комітеті, які пов’язані з євроінтеграцією вирішуються колегіально і досить швидко.

Раніше лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов в інтерв’ю ЛІГАБізнесІнформ заявив про «великий тиск» з боку президента Віктора Януковича на фракцію, від якої він вимагає підтримати євроінтеграційний напрямок.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG