Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 17:19

Тягнибок: влада торгується з Європою і Москвою в питанні Тимошенко


Парламентська більшість і президент не мають політичної волі для вирішення питання про лікування Тимошенко за кордоном, тому що влада нині торгується з Європою і Москвою. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив голова фракції «Свобода» Олег Тягнибок.

«Влада ще торгується, торгується з Європою і Москвою. Ми ж не знаємо, про що президент України Янукович говорив у Сочі з Путіним. Ми не знаємо наслідків цих перемовин – хто, що кому обіцяв. Ми не знаємо, які перемовини сьогодні ідуть у керівництва держави з Європейським союзом», – сказав народний депутат.

Тягнибок відкинув звинувачення більшості в тому, що це опозиція не хоче вирішити питання Тимошенко і сама затягує процес.

«Справа не в тому, що ми уперлися в якісь питання і юридичне формулювання. Будь-який законопроект готова підтримати опозиція. Зрештою, ми підтвердили це минулого разу, коли проголосували за закон про прокуратуру і про вибори, які є дуже поганими законами. Але заради євроінтеграційних кроків ми пішли на це голосування», – сказав Тягнибок.

За словами депутата, більшість не готова зараз ухвалювати рішення без згоди «згори», політичної волі і безпосередньої вказівки президента.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак вже закрив позачергове засідання парламенту, оголосивши, що документи, які мали розглядати народні депутати, не готові.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG