Доступність посилання

ТОП новини
18 Березень 2019, Київ 17:29

Соціальні мережі про ймовірне членство Фаріон у КПРС

Орлиця, вибіркова люстрація і викладачка марксистсько-ленінської естетики


Появу документів про членство в Комуністичній партій націоналістки Ірини Фаріон у середу прокоментував лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок у своєму блозі на «Українській правді». Політик заявив, що скандал навколо партійного минулого Ірини Фаріон є технологією дискредитації політичних опонентів – «вибірковою люстрацією». За його словами, ситуація довкола ймовірного членства Фаріон у КПРС – це замовлення влади, яка випробовує нову політтехнологію.
Ірина Фаріон відмовилась коментувати журналістам появу в мережі фотографій із начебто власноруч написаною заявою, з проханням прийняти її до лав КПРС. Відмова дослівно:

– Орлиці не сповідаються перед гієнами.
– Але ж з’явились офіційні документи.
– Я все сказала.
– То Ви були членом КПРС?
– До побачення.

Таке недвозначне висловлювання на адресу колег по цеху зачепило за живе багатьох українських журналістів.

На своїй сторінці у «Фейсбук» заступник головного редактора сайту «Українська правда» Сергій Лещенко написав: «Цією заявою Фаріон дуже нагадує Ганну Герман. Така ж зверхність, таке ж нерозуміння ролі журналістів у демократичному суспільстві, така ж самовпевненість і брехливість».

Інші вікопомні фрази українських політиків, коментуючи відеоролик, згадала ведуча «5-го каналу» Тетяна Даниленко: «Орлиці не сповідаються перед гієнами – це дуже схоже на «я вам нє завідую» і «синку, збери рахунки з ресторану і кинь тому журналісту в морду». Фаріон далеко піде у цій політиці».

БІЛЬШЕ

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG