Доступність посилання

ТОП новини
29 жовтня 2020, Київ 15:49

Опозиція обіцяє зареєструвати закон по Тимошенко, напрацьований робочою групою


Депутати від опозиції мають намір зареєструвати ще один законопроект, що стосується лікування ув’язнених за кордоном. Про це повідомив голова комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, член робочої групи з підготовки відповідного законопроекту Андрій Кожем’якін.

«За інформацією пана Геннадія Васильєва, голови робочої групи, представників опозиційних фракцій поінформували, що сьогоднішнє засідання групи відбудеться об 11:30. Ми прибули об 11:30, але особисто пан Васильєв повідомив мені про те, що оскільки нікого немає, засідання скасовується», – сказав представник фракції «Батьківщина».

За його словами, скасування засідання робочої групи пов’язано не з відсутністю депутатів, що входять до її складу, а із заявою голови фракції партії регіонів Олександра Єфремова про те, що «сьогодні вони не вбачають необхідності працювати в таких робочих групах, тому що шлях до євроінтеграції закритий».

«Ми порадилися з колегами і ухвалили таке рішення, що навіть якщо немає сьогодні наших колег із парламенту, навіть якщо сьогодні робоча група припиняє роботу, ми все одно зареєструємо сьогодні під новим номером з новою назвою законопроект, що станом на четвер було розроблено робочою групою, і подамо його на розгляд Верховній Раді», – заявив Кожем’якін.

Зокрема, за його словами, законопроект передбачатиме перерву в терміні відбування покарання для ув’язненого, який виїжджає на лікування за кордон, так звані канікули. Також передбачатиметься, що ув’язнений зможе виїхати на лікування за кордон на термін до року з можливістю продовжити таке лікування ще на рік.

Зі свого боку, голова робочої групи Геннадій Васильєв заявив, що група продовжить свою роботу з підготовки законопроекту про лікування ув’язнених за кордоном, тому що розпорядження про її роботу ніхто не скасовував.

За його словами, сьогодні об 11:30 на засідання з’явилися чотири людини. «Ми почекали десять хвилин, більше ніхто не підійшов, тому всі розійшлися», – розповів Васильєв про те, чому засідання не відбулося.

Коментуючи намір опозиції зареєструвати ще один законопроект про лікування ув’язнених за кордоном з урахуванням усіх пропозицій, висловлених і підтриманих на засіданнях робочої групи, Васильєв наголосив, що такий документ необхідно вносити консенсусом, бо ні в опозиції, ані в провладної більшості може не вистачити голосів для його ухвалення.

Раніше сьогодні лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не бачить доцільності в засіданнях робочої групи з підготовки законопроекту про лікування ув’язнених за кордоном.

Вчора було оприлюднене розпорядження Кабінету міністрів, яким уряд зупинив процес підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG