Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 20:21
Новини | Політика

Тимошенко закликає змусити Януковича підписати угоду з ЄС


Екс-прем’єр України, ув’язнена Юлія Тимошенко закликає українців змусити владу підписати угоду про асоціацію між Україною і ЄС. Про це йдеться в її зверненні до учасників акції протесту, повідомляє сайт «Батьківщни».

«Треба примусити їх підписати нашу Угоду саме 29 листопада і саме у Вільнюсі, інакше вони її не підпишуть ніколи! Європейські лідери розуміють це і тому залишили для України двері на саміт відчиненими до останньої хвилини. Рішення лише за Януковичем», – заявляє Тимошенко.

За її словами, треба вимагати від президента «всією українською громадою, яка зібралася сьогодні на Євромайдані, негайного скликання Ради національної безпеки і оборони, відправки у відставку його бездарного уряду й ухвалення рішення про підписання угоди саме 29 листопада цього року».

«Я прошу вас сьогодні прийняти і передати Януковичу такий ультиматум та щодня збільшувати на нього тиск з усіх євромайданів України та світу», – заявила Тимошенко.

«А якщо Янукович все ж таки закриє нам європейський шлях, то не вагаючись зметіть його з політичного обличчя України та вже без його участі визначайте нашу європейську долю», – йдеться в листі екс-прем’єра.

За словами Тимошенко, у країні, «де розгортається диктатура, треба бути готовими діяти згуртовано і сильно. Чекати від диктатора свободи, яку він віддасть вам добровільно, наївно і небезпечно».

За даними опозиціонерів і очевидців, на мітингу опозиції на Європейській площі в Києві зібралися понад сто тисяч людей. міліція поки що своїх даних не наводила.

На Михайлівській площі столиці мітингують противники євроінтеграції.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG