Доступність посилання

29 Червень 2017, Київ 19:23
Новини | Політика

Міліція підтверджує застосування сльозогінного газу


Беркутівці в протигазах біля адміністрації президента в Києві
У київській міліції підтверджують, що правоохоронці використали сльозогінний газ проти учасників акції, які, за словами правоохоронців, кинули шашку в беркутівців і намагалися прорватися до будівлі Кабінету міністрів України.

«Співробітники міліції справді застосували сльозогінний газ у межах своїх повноважень і чинного законодавства. Це був поодинокий випадок», – цитую прес-службу міліції інформагенції.

При цьому правоохоронці пояснили, що учасники акції підійшли до будівлі Кабінету міністрів, кинули димову шашку в бік правоохоронців, намагалися «прорватися через міліцейський кордон, розпорошили речовину, схожу на газ, у бік правоохоронців, і у зв’язку з цим співробітники міліції були змушені застосувати сльозогінний газ».

У прес-службі також уточнили, що правоохоронці застосували спецзасоби проти мітингувальників, які безпосередньо проривалися через кордон і розпилювали невідому речовину в бік міліціонерів.

За словами кореспондента Радіо Свобода, біля Кабміну зараз тяжко дихати через розпилений сльозогінний газ, люди кашляють.

Радіо Свобода веде пряму трансляцію подій.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG