Доступність посилання

ТОП новини
28 вересня 2020, Київ 05:37

Прем’єр Таїланду оголосила надзвичайний стан у столиці


Їнґлак Чинават, архівне фото
Прем’єр-міністр Таїланду Їнґлак Чинават оголосила сьогодні надзвичайний стан у столиці Бангкоку й околицях після того, як демонстранти захопили в місті кілька урядових будівель, зокрема, будівлі міністерств фінансів і закордонних справ.

Закон про внутрішню безпеку, до якого вдалася прем’єр, дозволяє перекривати дороги, запроваджувати комендантський час, забороняти використання електронних пристроїв і вживати інших «заходів проти загроз безпеці» у визначених місцевостях.

Демонстранти, які мітингують у столиці, вимагають відставки прем’єра, заявляючи, що вона є просто маріонеткою свого брата, колишнього прем’єр-міністра Таїланду, мільярдера Таксіна Чинавата, якого скинули військовим переворотом 2006 року.

Їнґлак Чинават, яка перебуває при владі з позаминулого року, заявляє, що не має намірів іти у відставку.

Таксін Чинават, заочно засуджений у Таїланді за корупцію, нині живе у вигнанні, але має значний вплив на уряд своєї сестри.

Нинішні протести в Таїланді супротивників Їнґлак стали найбільшими з 2010 року, коли понад 90 людей загинули під час кривавих заворушень, що їх того разу влаштували прихильники Таксіна.

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG