Доступність посилання

ТОП новини
19 вересня 2020, Київ 19:23

Міліція закликала мітингувальників у Києві не йти на провокації політиків


Об’єднаний Євромайдан на майдані Незалежності в Києві, вечір 26 листопада 2013 року
Правоохоронці звернулися сьогодні до громадян, які проводять мирні акції на майдані Незалежності та Європейській площі в Києві, з проханням не піддаватись на провокації окремих політичних діячів, не порушувати громадський порядок та не створювати конфліктних ситуацій, а навпаки, сприяти працівникам міліції в охороні громадського порядку, мовиться в повідомленні київської міліції, оприлюдненому напередодні об’єднання двох євромайданів у столиці.

Як мовиться в повідомленні відділу зв’язків із громадськістю головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві, зараз в інтернеті «активно поширюються заклики окремих представників політичних сил та громадських організацій до штурму будівлі Кабінету міністрів України», при цьому в деяких повідомленнях зазначається, що акція запланована на завтра на ранок, а головною її метою є силове захоплення влади.

Київська міліція наголосила, що за порушення громадського порядку чинне законодавство передбачає і адміністративну, і кримінальну відповідальність. Діям усіх осіб, які будуть порушувати чинне законодавство, в подальшому нададуть правову оцінку, попередили правоохоронці.

Лідери опозиції закликали сьогодні учасників акцій протесту пікетувати завтра зранку будинок Кабінету міністрів, який має зібратися на засідання, щоб вимагати від уряду скасувати розпорядження, яким він зупинив минулого тижня підготовку до підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом на саміті ініціативи ЄС «Східне партнерство» у Вільнюсі в Литві наприкінці цього тижня.

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG