Доступність посилання

ТОП новини

За санкції США проти Януковича зібрали вже понад половину необхідних підписів


Віктор Янукович
Віктор Янукович
Петиція з вимогою застосувати санкції до президента України Віктора Януковича і членів Кабінету міністрів набрала понад 50 тисяч підписів на сайті американського Білого дому.

Для її передання на розгляд адміністрації США необхідно зібрати до 26 грудня загалом 100 тисяч підписів. На даний час підписалися 53 тисячі 17 людей.

Петиція з’явилася на сайті у вівторок, 26 листопада, а наступного дня кількість підписів почала стрімко зростати.

Таким чином, за неповні дві доби зібрали більше ніж половину підписів, необхідних для передання петиції на розгляд американської адміністрації.

«Ми не можемо прийняти той факт, що президент Віктор Янукович і його уряд відмовляють народу України у праві стати ближчим до західної цивілізації», – заявляють автори петиції.

«Ми вимагаємо запровадити персональні санкції проти Януковича та членів Кабінету міністрів України, якщо тільки Янукович не підпише угоду про асоціацію з ЄС на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 29 листопада», – йдеться у петиції.

Автори петиції вимагають заборонити Януковичу і членам уряду в’їзд на територію США і Євросоюзу і заморозити банківські рахунки пов’язаних із ними компаній.
XS
SM
MD
LG