Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2018, Київ 01:23

Лідери України обирають шлях у нікуди – Ґрібаускайте


Президент Литви Даля Ґрібаускайте вітає свого українського колегу Віктора Януковича на саміті у Вільнюсі, 28 листопада 2013 року
Президент Литви Даля Ґрібаускайте висловила своє негативне ставлення до факту неготовності свого українського колеги Віктора Януковича до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

«Українська влада, принаймні вчора, сказала, що ще не готова йти далі в інтеграції до Європейського союзу і не готова підписувати угоду. Це залежить лише від рішення уряду України, сьогоднішніх українських лідерів», – сказала президент країни, яка приймає саміт програми ЄС «Східне партнерство».

«Розчарованими у цій ситуації є насамперед українські громадяни, бо не йдеться про розчарування Євросоюзу. Вважаю, що сьогоднішні лідери України обирають шлях, що веде в нікуди», – заявила Ґрібаускайте перед початком вирішального дня саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Раніше планувалося, що саме 29 листопада президент України Віктор Янукович має підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з Єврооюзом. Останні події свідчать, що такого підписання не відбудеться. 21 листопада Кабінет міністрів України ухвалив рішення про зупинення підготовки до підписання цієї угоди.

Рішення уряду Миколи Азарова викликало масові протести в Україні і багатьох інших країнах світу. У неділю, 24 листопада, на Європейську площу в Києві вийшли десятки тисяч людей, які вимагають продовжити євроінтеграцію. Уже понад тиждень люди збираються на майдані Незалежності, де діє постійний осередок протесту.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG