Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2018, Київ 09:37
Державний візит президента України Віктора Януковича до Китайської Народної Республіки відбудеться 3–6 грудня. Про це повідомив голова адміністрації президента України Сергій Льовочкін.

Як повідомляє прес-служба глави української держави, візит відбудеться на виконання двосторонніх домовленостей, досягнутих на вищому рівні в рамках Саміту з питань ядерної безпеки, що відбувся 26-27 березня 2012 року в Сеулі, а також на запрошення голови КНР Сі Цзіньпіна.

Програма візиту передбачає переговори Януковича з Сі Цзіньпіном у вузькому та розширеному форматах, зустрічі з керівництвом уряду і парламенту країни. Також заплановано відвідування провінції Шеньсі і виступ президента України на українсько-китайському бізнес-форумі.

Як зазначив Льовочкін, першочергову увагу під час переговорів на вищому рівні приділять питанням практичної реалізації та перспективам розвитку українсько- китайського співробітництва, насамперед у торговельно-економічній, інвестиційній, фінансово-кредитній, енергетичній, аграрній та науково-технічній сферах.

Сьогодні президент України бере участь у саміті програми ЄС «Східне партнерство» у Вільнюсі.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG