Доступність посилання

27 Червень 2017, Київ 22:31
Новини | Політика

Азаров каже, що Євромайдан погано вплине на курс гривні


Микола Азаров
Будь-яка дестабілізація політичної ситуація в Україні впливає, насамперед, на економічні показники, в тому числі і на валютний курс, заявив прем’єр Микола Азаров в інтерв’ю ТСН.

«Якщо б учасників Євромайдану хвилював курс гривні, вони б продовжували навчання, роботу, а не виходили на Майдан. Будь-яка дестабілізація політичної ситуація впливає, насамперед, на наші економічні показники, в тому числі і на валютний курс. Втрата курсової стійкості, валютної стабільності не тільки підвищення витрат наших виробників, але і підвищення витрат бюджету: нам більше треба буде платити за зовнішніми зобов’язаннями», – сказав Азаров.

«Наші люди стануть біднішими, тому що в абсолютному вираженні, якщо співвідносити їх доходи до долара, то природно зміна курсу призведе до реальної втрати купівельної спроможності. А ми зараз не можемо допустити, тому що основа розвитку України і підтримання стабільності в Україні – розвиток внутрішнього ринку», – додав голова уряду.

Уночі 30 листопада бійці спецзагону міліції «Беркут» жорстоко розігнали мирну акцію протесту на майдані Незалежності. Десятки людей були поранені, десятки затримані.

Президент України Віктор Янукович увечері того ж дня, через 16 годин після побиття беззбройних людей заявив, що засуджує «дії, які призвели до силового протистояння та страждань людей».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG