Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 09:43
Новини | Політика

В Сімферополі і Севастополі скликають позачергові сесії Рад


Верховна Рада Криму і Севастопольська міська рада проведуть у понеділок позачергові сесії. Про це йдеться на їхніх сайтах.

За офіційною інформацією із Севастополя, сьогодні, 2 грудня, о 16 годині відбудеться засідання позачергової сесії Севастопольської міської ради щодо політичної ситуації в країні.

На сайті кримського парламенту повідомляється, що позачергову сесію на 11 годину ранку скликає голова Верховної Ради АРК Володимир Константинов. У порядку денному обговорення питання про загострення політичної ситуації в Україні і про звернення парламенту автономії до президента України.

Проекти рішень позачергових станом на ранок понеділка не оприлюднені.

Напередодні в Сімферополі відбулася демонстрація і мітинг з вимогами добровільної відставки президента Віктора Януковича та уряду.

Також в неділю ввечері президія Верховної Ради Криму поширила заяву, в якій заявила, що «нинішні опозиційні виступи в Києві ставлять під загрозу політичну та економічну стабільність в Україні». На думку авторів заяви, «під загрозу поставлено політичну та економічну стабільність у державі, її цілісність і самі основи конституційного ладу».

«Хроніка подій у Києві переконує в тому, що вони були заздалегідь сплановані і чітко організовані. Ми всі є свідками чергового політичного спектаклю, режисери якого маніпулюють свідомістю мас», – йдеться в заяві президії кримського парламенту.

Раніше з'явилася інформація, що у Донецькій, Одеській та Харківській областях екстрено збирають депутатів. Серед головних причин – звернення до Президента Віктора Януковича щодо політичної ситуації в країні. Деякі опозиційні депутати припустили, що може йтись про прохання запровадити надзвичайний стан. Водночас Голова Харківської облради Сергій Чернов повідомив, що в понеділок дійсно збирає депутатів на позачергову сесію, але не для того, щоб радити президенту Віктору Януковичу введення надзвичайного стану.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG