Доступність посилання

19 Грудень 2017, Київ 00:27

Світ у відео: У Москві затримали учасників акції на підтримку Євромайдану


Україна

У Києві тривають акції з вимогою відставки президента і уряду. Кілька тисяч прихильників опозиції блокують будівлю Кабінету міністрів.

З 21 листопада в Києві тривають акції протесту проти рішення українського уряду заморозити підготовку до підписання угоди про асоціацію України з ЄС.

Росія

У Москві біля будівлі посольства України поліція затримала 11 учасників акції на підтримку Євромайдану у Києві. Серед затриманих – опозиційний політик Борис Нємцов.

Учасники акції тримали в руках банер «Україно, ми з тобою».

Вірменія

У Єревані відбулася акція протесту проти візиту президента Росії Володимира Путіна, а також проти вступу Вірменії до Митного союзу.

Маніфестанти вимагають від президента Вірменії Сержа Сарґсяна переглянути рішення відмовитися від підписання документів, пов’язаних із асоціацією з Європейським союзом.

Кілька учасників акції затримала поліція, яка називає мітинг несанкціонованим.

Киргизстан

У місті Ош на півдні Киргизстану відбувся мітинг прихильників колишнього спікера парламенту Ахматбека Келдібекова, затриманого за обвинуваченням у корупції.

Келдібекова обвинувачують у перевищенні посадових повноважень під час його перебуванні на посаді голови соцфондів і керівника Державного комітету з податків.

Прихильники Келдібекова вважають ці звинувачення політично мотивованими.

Білорусь / Литва

Близько 10 000 шанувальників білоруської рок- групи «Ляпіс Трубецкой» прийшли на її концерт у столиці Литви Вільнюсі.

Виступи групи і багато її пісень заборонені в Білорусі через критичні висловлювання музикантів на адресу президента Олександра Лукашенка.

На концертах групи часто використовується історичний національний прапор білорусів, який фактично заборонений білоруською владою.

Відеоогляд за матеріалами Радіо Свобода

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG