Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 06:58
Новини | Політика

Азаров подякував депутатам за підтримку і обіцяє не допустити катастрофи


Микола Азаров
Прем’єр Микола Азаров подякував депутатам за підтримку уряду, «яку вони виявили в цей важкий момент». Про це йдеться в заяві Азарова, оприлюдненій на сайті уряду.

«Знаємо, що в роботі уряду є недоліки і помилки – ми їх бачимо. Ми відкриті для критики й готові до діалогу з представниками і протестуючих, і опозиційних партій. Сьогодні в своєму виступі у Верховній Раді я запропонував почати такий діалог, але у нас є одна дуже важлива умова: всі дії мають відбуватись у конституційному, правовому полі», – заявляє голова уряду.

За його словами, демонстранти мають припинити займати урядові будинки і заважати роботі державних адміністрацій.

Як заявив Азаров, зараз уряд докладає зусиль, «щоб зберегти спокійну, нормальну обстановку в країні».

«Я можу сказати нашим людям чесно і відверто: незважаючи на труднощі, уряд утримає ситуацію під контролем, ми не допустимо погіршення життя наших людей – це однозначно. Не вірте провокаторам, не вірте панікерам, що нібито в економіці країни відбуваються катастрофічні наслідки. Так, нам важко, але катастрофи наші опоненти не дочекаються», – наголосив Азаров.

Сьогодні парламент не зміг висловити недовіру уряду Азарова. За відповідну постанову проголосували 186 депутатів за необхідних 226.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG