Доступність посилання

ТОП новини
27 жовтня 2020, Київ 09:16

Демонстрантам у КМДА оголосили ухвалу про звільнення адмінбудівлі


Судовий виконавець Лариса Сабодан оприлюднила ухвалу Шевченківського суду на забезпечення позову про заборону блокувати будівлю Київської міської держадміністрації. Ухвала підлягає негайному виконанню, наголосила виконавець.

Як заявила виконавець, у суді перебуває розгляд справи за позовом КМДА до певного кола депутатів, які подали заявку про проведення акції (Павло Петренко («Батьківщина»), Валерій Карпунцов (УДАР), Олег Махніцький («Свобода»)). Згідно з ухвалою, на забезпечення позову їм заборонено користуватися приміщеннями і влаштовувати у них будь-які акції до рішення справи по суті.

Водночас, як заявив Радіо Свобода, заступник голови фракції УДАР у Київській міській раді Андрій Странніков, це не перешкоджає іншим народним депутатам подати аналогічну заявку для того, щоб продовжити у КМДА зборів киян. Крім того, зачитана ухвала підлягає оскарженню, додав він.

Під час зачитування ухвали і виходу з приміщення КМДА судовому виконавцю кричали «Ганьба!».

Раніше сьогодні державний виконавець оприлюднив мітингувальникам біля Кабінету міністрів України судову ухвалу Шевченківського райсуду Києва про заборону блокування будівлі Кабміну і перешкоджання діяльності уряду.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG