Доступність посилання

ТОП новини

До 2015 року українці мають самоорганізовуватися – Монтян


Київ – Євромайдан наразі неефективний метод виходу з політичної кризи, що склалася в Україні, заявила в інтерв’ю Радіо Свобода адвокат і кандидат у депутати по 223-у мажоритарному окрузі в Києві Тетяна Монтян. За її словами, до 2015 року українці мають самоорганізовуватися, а їхнім лідером стане хтось з-поміж «противсіхів».

– Оскільки все вже програно, і відставка уряду не відбулася, і опозиція в нас, як виявилося лузери та імпотенти, найрозумнішим зараз було б іти по домівках, створювати організації, інституції і готуватися до 2015 року. А зараз я не вбачаю ніякого сенсу в стоянні на Майдані і в гулянні Києвом.

– Тому що вимог нема конкретних?

– Вимог нема. І якщо навіть якісь там є, то вони сміхотворні та нереальні. Тому що битву вже програно, це був палацевий переворот, заколот частини олігархів, які передчасно були змушені відкрити карти й показати, що вони ставитимуть в 2015 році на Кличка, а не на Януковича. Але він не вдався, відставка не відбулася, що ще робити на майданах?

– Якщо зараз люди розійдуться, вони зможуть в 2015 знову зійтися? Чи це вже буде повна зневіра тоді?

Градус ненависті до цієї кінченої влади настільки високий, що людям тільки дай якусь іскру і вони зберуться знову
– Вони знову зможуть зібратися через тиждень, теж мені проблема. Просто градус ненависті до цієї кінченої влади настільки високий, що людям тільки дай якусь іскру і вони зберуться знову, але зараз реально стояти нема навіщо. Все програно, опозиція злила масовий багато-багато тисячний протест в золотий унітаз Межигір’я. Вони показали що насправді їх цілком влаштовує сите, безпечне життя потішної опозиції, брати відповідальність на себе вони не збираються, між собою з’ясувати, хто з них крутіший, теж не можуть.

– Ви кажете «злили протест», а як їм треба було діяти, коли він ще не був «злитий»?

– Їх троє. Заявіть – один з нас бере на себе обов’язки президента, інший – прем’єра, третій спікера, ми беремо на себе всю повноту влади в країні, ми будемо цими мільйонами блокувати всі державні установи, поки не буде оголошено перевибори президента і парламенту. Оце було б діло.

А зараз кількість розчарованих людей настільки величезна, що мені шкода цих людей. Хоча може й непогано, що в людей зараз очі розкрилися. Що ми бачимо тепер? Петро Порошенко, дивлячись тепер, як впала популярність цих трьох, вирішив на тлі цього показати, який він перспективний. І дехто вже дійсно на нього так дивиться. Варто лише почитати його біографію і знати, хто він такий.

– Але зараз кажуть, що завдяки Майдану знаходяться нові лідери громадянського суспільства…

Злочинну інституцію Януковича і Сім’ї може перемогти тільки той, хто створить значно сильнішу і потужнішу інституцію
– Вони знайдуться, звичайно, але будь якому лідеру треба створити організацію, самоорганізовуватися знизу. Тому що інституцію може перемогти тільки інша інституція. Злочинну інституцію Януковича і Сім’ї може перемогти тільки той, хто створить значно сильнішу і потужнішу інституцію.

Зараз відійде перший шок, люди зрозуміють, що з того роя нічого не буде, і почнуть думати, що якщо все розвалено, доводиться починати спочатку.

– Зараз кажуть і про такий метод боротьби, як економічний тиск на Партію регіонів, наприклад не купувати певну продукцію. Як ви ставитеся до цієї ідеї?

Нехай кияни відмовляться від централізованого опалення, тому що його постачає «Київенерго», яке належить Ахметову. Це смішно
Із середовища «противсіхів» обов’язково витягнеться хтось новий
– Ой, слухайте, нехай кияни відмовляться від централізованого опалення, тому що його постачає «Київенерго», яке належить Ахметову. Це смішно просто, несерйозно! Треба створювати організацію, і на жаль, треба створювати її з нуля.

Святе місце пустим не буває, обов’язково хтось знайдеться. Просто бачите, ці троє, забили собою весь простір, вони не давали витягнутися іншим лідерам, які могли бути значно крутішими, кращими організаторами. Із середовища «противсіхів» обов’язково витягнеться хтось новий.
  • Зображення 16x9

    Марічка Набока

    У 2004 році закінчила Український гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка. У 2010-му отримала диплом магістра журналістики Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Маю публікації в газеті «Громадський захисник», журналах «Книжник-review», «Київська Русь» та інших виданнях. Працювала в програмі «Підсумки» на телеканалі «Ера». На Радіо Свобода – з 2007 року. Коло професійних зацікавлень: права людини, українська культура, волонтерський рух.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG