Доступність посилання

13 Грудень 2017, Київ 04:02

Світ у відео: У Пакистані лікарі вимагають поліпшення умов безпеки


Пакистан

У провінції Хайбер-Пахтунхва на північному заході Пакистану медичні працівники оголосили страйк на знак протесту проти викрадень лікарів.

Працівники лікарень вважають, що сили безпеки закривають очі на кількість викрадень з метою отримання викупу, яка невпинно зростає.

Мітингувальники вимагають поліпшення умов безпеки медичних працівників.

Татарстан


У Казані активісти екологічних організацій провели пікет проти будівництва атомної електростанції в Татарстані.

Приводом для акції став опублікований на сайті уряду Росії список атомних електростанцій, будівництво яких планується у країні до 2030 року.

Серед них – недобудована АЕС всього в 200 кілометрах від Казані.

Афганістан


У Кабулі делегація Національного демократичного інституту США представила попередні оцінки готовності Афганістану до президентських виборів, які відбудуться у тій країні в квітні 2014 року.

Члени делегації відзначили «стриманий оптимізм» лідерів афганських політичних сил щодо того, що вибори будуть чесними.

Сербія


У Сербії влада розмістила близько 120 біженців з країн Африки та Близького Сходу в приватному готелі в місті С’єніца на півдні країни.

У листопаді в центральних районах Сербії відбулися протести місцевих жителів після того, як влада вирішила надати тимчасовий притулок біженцям, багато з яких до цього жили у наметах у лісі.

Таджикистан


У Таджикистані експерти Національного центру репродуктивного здоров’я дійшли висновку, що 25 відсотків сімей у країні страждають від безпліддя.

Фахівці заявили, що зростання безпліддя в Таджикистані пов’язане з захворюваннями, що передаються статевим шляхом, а також з поганими соціальними умовами та фактами фізичного насильства в сім’ях.

Косово


У Приштині представники Демократичного інституту Косова і Transparency International відзначили Міжнародний день боротьби з корупцією.

Активісти влаштували вуличну виставу про корупцію серед косовських чиновників і політиків.

Огляд за матеріалами Радіо Свобода

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG