Доступність посилання

28 Червень 2017, Київ 10:29
Новини | Політика

Кравчук: силовики мають знати – бити заборонено


Леонід Кравчук
Перший президент України Леонід Кравчук заявляє, що правоохоронці повинні так само, як і інші громадяни, дотримуватися закону і чітко знати, що невиправдано застосовувати силу і бити людей – заборонено. Про це він заявив під час зустрічі з президентом Віктором Януковичем і колишніми президентами Леонідом Кучмою і Віктором Ющенком, присвяченій ситуації в країні.

«Силовики мають знати: бити заборонено! І виправдання тут абсолютно нікому не має бути. Раз таке сталося, то ми маємо розслідувати демократично і на рівних умовах. Тоді люди нас зрозуміють», – сказав Кравчук

«Є сила, а є закон. І закон має виконуватися всіма – і громадянами, і посадовими особами», – додав він.

Водночас Янукович заявив, що в ситуації необхідно розібратися: «Коли почали нападати на «Беркут», тоді, як кажуть, отримали відповідь? Чи навпаки? Коли почав «Беркут» втручатись у стосунки учасників Майдану, які там заважали цим автомобілям, тоді, коли почали з’ясовувати ці стосунки, тоді почалась ця бійка? Тому, безумовно, для цього дуже важливо, щоб слідство розібралося і в причинах, і в тому, хто був у цьому винний, і ми знайшли відповідь. І позиція така, щоб усі були в рівних умовах, вона цілком справедлива».

30 листопада вранці «Беркут» жорстоко розігнав мирний протест на Майдані, були поранені кілька десятків людей.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG