Доступність посилання

ТОП новини
23 Березень 2018, Київ 10:02
Європейський комісар з питань розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле завтра в Брюсселі зустрінеться з першим віце-прем’єром України Сергієм Арбузовим, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Як повідомили в прес-службі єврокомісара, очікується, що сторони обговорять питання, пов’язані з підписанням та імплементацією угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Вчора президент Віктор Янукович заявив, що українська делегація на чолі з Арбузовим вирушить до Брюсселя вже сьогодні. Але в Єврокомісії сказали, що нічого про це не знають.


Сьогодні на засіданні уряду прем’єр Микола Азаров заявив, що Україна просить у Європейського союзу в рамках підписання угоди про асоціацію фінансової допомоги розміром 20 мільярдів євро.

«Ті, хто вийшов на Майдан, вимагають невідкладно підписати угоду про асоціацію з ЄС, уряд також виступає за якнайшвидше підписання угоди, але ми хочемо створити умови, за яких втрати для економіки України треба мінімізувати. Ми запропонували Єврокомісії розглянути, в яких умовах працюватиме наша промисловість та економіка загалом. Ми пропонуємо вирішити питання про надання Україні фінансової допомоги. Ми визначили приблизний обсяг – 20 мільярдів євро», – сказав прем’єр.

Влада України хоче отримати фінансову допомогу від ЄС як компенсацію за можливі втрати від імплементації угоди про асоціацію з глибокою і всеосяжною зоною вільної торгівлі між Україною та ЄС.

21 листопада Кабінет міністрів України ухвалив рішення зупинити процес підготовки до укладення угоди з Євросоюзом, яку планувалося підписати 29 листопада на Вільнюському саміті «Східного партнерства». Це привело до масових протестів по всій країні, які тривають досі.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG