Доступність посилання

ТОП новини
19 вересня 2020, Київ 03:27

Азаров: силовий розгін Майдану – плітки опозиції


Прем’єр-міністр Микола Азаров закликає мітингувальників не провокувати правоохоронців і запевняє, що до мирних демонстрантів сила не застосовуватиметься. Про це Азаров написав на своєму сайті.

«Немає жодної проблеми – із тих, які спричинили протести і протистояння, – за якою не можна було б досягти взаєморозуміння і справедливого рішення. На жаль, наші політичні опоненти намагаються всіма можливими способами підтримувати напруження. Вони поширюють плітки, однією з яких є можливість силового розгону Майдану. Цього не буде! Сила до мирних демонстрантів застосовуватися не буде», – стверджує прем’єр.

«Я прошу всіх громадян не провокувати представників правоохоронних органів на зіткнення, дотримуватися законів, зберігати спокій і не піддаватися на провокації», – закликає Азаров.

Він також заявляє, що для того, щоб «перемогла справедливість, а не горезвісна «революційна доцільність», країні потрібна стабільність». «Саме вибори, а не мітинги з концертами є головним інструментом демократії», – наголосив Микола Азаров.

Раніше сьогодні прем’єр пояснив події на Євромайдані у ніч на 11 грудня необхідністю розчистити дороги від снігу.

Дивитись коментарі (11)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG