Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 01:00

Світ у відео: Заступник держсекретаря США зустрілася з Януковичем


Україна

У Києві заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд зустрілася з президентом України Віктором Януковичем і заявила, що дії міліції проти демонстрантів у ніч на 11 грудня були «абсолютно неприпустимими».

Після зустрічі Нуланд також розповіла, що провела з Януковичем «жорсткі, але реалістичні переговори», і додала, що Вашингтон, як і раніше, вважає, що «європейське майбутнє» України можливо зберегти.

Білорусія


У Білорусі Володимир Яроменок, член незареєстрованого політичного руху «Молодий фронт», почав відбувати тримісячний тюремний термін.

Яроменка заарештували у 2010 році під час протестів проти результатів президентських виборів у Білорусі. У 2011 році його звільнили. Теперішній вирок він отримав за порушення умов так званого профілактичного обліку після звільнення.

Афганістан


В Афганістані активісти громадянського суспільства та родичі жертв війни демонстрували у Кабулі на знак протесту проти того, що вони називають «атмосфера безкарності військових злочинців».

Демонстранти вимагали, щоб чиновники були притягнуті до відповідальності за злочини, вчинені під час влади комуністичного режиму в Афганістані в 1980-х роках.

Таджикистан


Столицю Таджикистану Душанбе накрив град, який на короткий час спричинив збій у системі громадського транспорту.

Град у Таджикистані є звичним явищем навесні, але його рідко можна побачити в зимовий період.

Огляд за матеріалами Радіо Свобода

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG