Доступність посилання

ТОП новини

Київська «Батьківщина»: мітинги опозиції законні − наразі судових заборон нема


Київська міська організація ВО «Батьківщина» оскаржила ухвалу Окружного адміністративного суду щодо заборони проведення мирних заходів у центрі Києва до 7 січня 2014 року.

Про це заявив голова партосередку Юрій Одарченко, повідомляє її прес-служба. Одарченко нагадав, що 30 листопада Окружний адмінсуд виніс постанову про заборону на проведення мирних заходів в центрі столиці з 1 грудня 2013 року по 7 грудня 2013 року. В той же час суд зазначив, що постанова набуває чинності негайно та її оскарження не зупиняє виконання заборони.

За словами депутата, за кілька днів суддя змінив встановлений надто малий термін заборони і виніс ухвалу про «виправлення арифметичної помилки»: змінив термін з «7 грудня 2013 року» на «7 січня 2014 року». Чим заборону на проведенні мирних заходів було подовжено на місяць.

«Але влада не врахувала, що ухвала про виправлення помилки вступає в силу лише після закінчення строку на її оскарження, а в разі подання апеляційної скарги – взагалі не вступає в силу до апеляційного розгляду – заявив Одарченко. − Таким чином на даний момент чинною є лише Постанова суду про заборону мітингів з 1 грудня 2013 року по 7 грудня 2013 року. Станом на сьогодні судових заборон не існує − мітинги опозиції є законними».

Одарченко також повідомив, що «юридична служба столичної «Батьківщини» вже підготувала скарги на судових виконавців, які намагалися виконати недіюче судове рішення».

Дивитись коментарі (3)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG